PL

Ograniczony dostęp do Internetu

Czy mieszkańcy miejscowości, w których nie ma dostępu do Internetu kablowego albo usług DSL są skazani na brak dostępu do szybkiego Internetu? Czy obszary, na których telefony komórkowe znajdują się poza zasięgiem sygnału mają również ograniczony dostęp do Internetu? Z usługą Tooway nawet w tak skrajnych sytuacjach można korzystać z szybkiego łącza internetowego. Internet satelitarny Tooway umożliwia powszechny dostęp do Internetu nawet na obszarach z ograniczonym dostępem do naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Z Internetem Tooway brak sieci kablowej nie jest przeszkodą w uzyskaniu dostępu do sieci szerokopasmowej. Technologia satelitarna jest w stanie dostarczyć Internet wszędzie, nawet na obszary, gdzie nie ma żadnego dostępu do sieci internetowej. Sygnał przesyłany jest poprzez satelitę umieszczonego na orbicie okołoziemskiej, co umożliwia dostarczenie Internetu nawet tam, gdzie nie docierają operatorzy kablowi. Tooway to szybki Internet o stuprocentowej dostępności w całej Polsce.

Jak uzyskać dostęp do Internetu

Uzyskanie dostępu do Internetu z Tooway jest niezwykle łatwe. Niezależność Internetu satelitarnego od istniejącej naziemnej infrastruktury pozwala na szybkie uruchomienie usługi w domu lub w biurze każdego klienta. Wystarczy zakupić zestaw Tooway, składający się z modemu oraz małej anteny satelitarnej, i dokonać jego instalacji. Antenę satelitarną Tooway należy ustawić w kierunku satelity w celu niezakłóconego odbioru sygnału. Samej instalacji można dokonać samemu, lub skorzystać z pomocy licencjonowanego fachowca. Usługa Tooway umożliwia także założenie lokalnej sieci bezprzewodowej. Aby uzyskać dostęp do bezprzewodowego Internetu, do modemu Tooway należy podłączyć router Wi-Fi. Zasięg Internetu bezprzewodowego będzie zależał od typu wybranego routera. Dzięki usłudze Tooway, szerokopasmowy dostęp do Internetu jest możliwy wszędzie, bez zbędnego oczekiwania na dostępność usług kablowych.

Stuprocentowa dostępność Internetu z Tooway

Internet satelitarny Tooway cechuje stuprocentowa dostępność w całej Polsce oraz na obszarze Europy. Zapewniając dostępność Internetu nawet na najbardziej zaniedbanych obszarach, Tooway wspomaga przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Z Internetem satelitarnym obszary bez infrastruktury oraz miejscowości położone z dala od dużych miast mogą korzystać z niezawodnego i wydajnego łącza internetowego. Tooway jest dostępny wszędzie, nawet tam, gdzie zawodzą inne technologie.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu