PL

Jak nowe usługi różnią się od innych produktów?

Większość dotychczasowych usług posiada limit danych (np. 10, 25 lub 40GB) po którego wykorzystaniu, do nowego okresu rozliczeniowego, następuje znaczne ograniczenie prędkości do 64 kb/s.

Nowe pakiety Tooway Open umożliwiają wykorzystanie uprzywilejowanego transferu danych z maksymalną oferowaną prędkością. W przypadku jego nie przekroczenia (większość klientów go nie przekracza) można się cieszyć najlepszymi parametrami. Po jego ew. przekroczeniu możliwe jest dalsze korzystanie z usług ale z mniejszą prędkością: od 1/1 Mb/s do 3/1 Mb/s do końca danego okresu rozliczeniowego.

Każdy z oferowanych pakietów Tooway Open umożliwia sciąganie i wysyłanie danych bez ograniczeń w godzinach od 1 w nocy do 6 rano. To doskonały czas na sciąganie filmów i muzyki, robienie kopii zapasowych jak i aktualizacji oprogramowania.

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Tak
80%
Nie
20%

Czy masz jeszcze jakieś pytania?

FAQ Home

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu