PL

Internet stacjonarny bez telefonu

Internet bez linii telefonicznej

Istnieją obszary na terenie Polski, gdzie, ze względu na niską gęstość zaludnienia, ukształtowanie terenu, odległość od obszarów zurbanizowanych, czy też brak odpowiedniego sprzętu lub technologii, linie telefoniczne nigdy nie zostały zainstalowane. Do niedawna brak linii telefonicznej oznaczał brak dostępu do Internetu. Wiele gospodarstw domowych musiało obejść się bez najpopularniejszego środka komunikacji, jakim jest Internet. Dzięki możliwościom jakie daje technologia satelitarna, szybki Internet jest obecnie osiągalny również w domu bez telefonu.

Część osób, które posiadały linię telefoniczną, zrezygnowała z telefonu stacjonarnego na rzecz telefonu komórkowego. Inni poszukują możliwości szybkiego dostępu do Internetu stacjonarnego bez telefonu. Obecnie istnieje wiele sposobów połączenia z Internetem, nie wszystkie jednak są zadowalające. Często pojawiają się problemy z prędkością, która nie pozwala na normalne użytkowanie, oraz nagłe odcięcia od Internetu.

tooway daje dostęp do szerokopasmowego Internetu bez potrzeby linii telefonicznej. Usługa tooway jest najwyższej jakości, co pozwala na wysoki komfort użytkowania. Jest to szybki i niezawodny sposób na internet stacjonarny bez telefonu.

Internet z satelity

Internet satelitarny tooway wykorzystuje dwukierunkowe połączenie z satelitą Eutelsat KA-SAT, aby dostarczyć Internet do domu każdego klienta. Dzięki tej technologii łącze telefoniczne, potrzebne dla tradycyjnego połączenia szerokopasmowego, nie jest konieczne z usługą tooway. Dane nie są przesyłane linią telefoniczną, lecz są wysyłane bezpośrednio do satelity przy użyciu anteny parabolicznej. Połączenie z Internetem jest stale dostępne, tak jak w przypadku klasycznego Internetu stacjonarnego. W odróżnieniu od tradycyjnego połączenia stacjonarnego z Internetem DSL, Internet satelitarny pozwala na osiągniecie szybszych prędkości.

Z usługą tooway dostęp do Internetu dostarczany jest całkowicie za pośrednictwem satelity – żadna naziemna sieć ani linia telefoniczna nie jest konieczna. Oznacza to, że klienci tooway nie muszą płacić rachunków telefonicznych ani abonamentu za utrzymanie linii telefonicznej. Jest to dobre rozwiązanie także dla tych, którzy posiadają telefon komórkowy i nie widzą potrzeby posiadania telefonu stacjonarnego.

tooway – satelitarny internet stacjonarny bez potrzeby utrzymania linii telefonicznej

Internet bez telefonu znajduje się w ofercie wielu dostawców internetowych. Często opłata za utrzymanie linii telefonicznej jest jednak kosztem ukrytym w cenie abonamentu za Internet. Dodatkowe koszta, jakie mogą się wiązać z założeniem połączenia internetowego, to cena instalacji kablowej w domu, oraz aktywacja usługi. W ramach ofert Internetu bez telefonu znajdują się również usługi mobilne i radiowe. Są to zadowalające usługi dla części użytkowników. W wielu przypadkach jednak nie pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących prędkości.

Dla klientów poszukujących możliwości połączenia z Internetem bez telefonu stacjonarnego przy zachowaniu dużej prędkości łącza i bez kosztu utrzymania linii, tooway jest doskonałą odpowiedzią. Internet satelitarny tooway to szybkie połączenie szerokopasmowe z zasięgiem w całej Polsce. Pakiety internetowe w ofercie tooway są zróżnicowane aby zaspokoić potrzeby i wymagania wszystkich klientów. Internet tooway nie wymaga żadnej infrastruktury naziemnej, jest dostępny natychmiast, bez potrzeby instalacji kablowej w domu użytkownika. Jest to najlepszy sposób na założenie Internetu w domu bez telefonu.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu