PL

Internet satelitarny dla firm

Szybki Internet dla firm

Tooway oferuje usługę szerokopasmowego połączenia internetowego dla firm. Internet satelitarny Tooway pozwala na efektywną komunikację w miejscu pracy, nawet jeśli obszar, na którym wykonywane są prace, jest miejscem odizolowanym. Internet satelitarny odgrywa ważną rolę w komunikacji biznesowej, zarówno jako łącze bezpieczeństwa, jak i sposób na komunikacje przez Internet dla firm znajdujących się poza zasięgiem infrastruktury naziemnej.

Tooway oferuje szybki i niezawodny Internet dla firm na obszarze całej Polski i Europy. Internet satelitarny obejmuje również swoim zasięgiem Morze Bałtyckie, Morze Północne, Morze Norweskie, Morze Czarne, Morze Śródziemne i część Oceanu Atlantyckiego. Internet Tooway pozwala na komunikację ze światem wszędzie, gdzie tradycyjny Internet nie sięga.

Szerokopasmowy Internet satelitarny Tooway jest optymalnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Jest to innowacyjna usługa pozwalająca na modernizację metod organizacyjnych działalności firmy. Internet Tooway pomaga zwiększyć efektywność komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy. Jest odpowiedni dla firm bez infrastruktury telekomunikacyjnej oraz w przypadku prac na obszarach bez zasięgu tradycyjnego Internetu.

Internet Tooway dla firm pomaga w organizacji pracy. Usługa zwiększa efektywność pracy, umożliwiając szybkie i bezpośrednie dzielenie się instrukcjami, danymi biznesowymi, wiedzą i pomysłami. Tooway pozwala na lepszą współpracę oraz redukcję czasu wprowadzenia koncepcji w życie.

Umożliwiając niezawodną i szybką komunikację przez Internet, niezależnie od lokalizacji, Tooway pomaga również w zarządzaniu offshoringu i outsourcingu. Pozwala to m.in. na obniżenie kosztów firmy, inwestycje zagraniczne i uzyskanie dostępu do zasobów, którymi firma lokalnie nie dysponuje.

Internet pro – pakiety internetowe dostosowane do potrzeb firmy

Profesjonalne wykorzystanie usługi satelitarnego połączenia z Internetem ma różnorodne zastosowania. Tooway zapewnia stabilne łącze komunikacyjne, całkowicie niezależne od sieci naziemnych. Pozwala to na założenie połączenia z Internetem w firmach bez dostępu do infrastruktury oraz firmach wykonujących prace na takich obszarach. Usługa Tooway pozwala firmom założyć łącze bezpieczeństwa, aby przywrócić możliwość komunikacji przez Internet w razie awarii sieci naziemnej. Internet satelitarny jest również używany przy zdalnym monitorowaniu obiektów oraz przy komunikacji z morską flotą transportową. Ze względu na izolację miejsc pracy, technologia satelitarna jest często używana w przemyśle gazowym i naftowym. Wiele placówek turystycznych i hoteli korzysta z usługi Tooway, aby zapewnić swoim klientom komfortowy wypoczynek oraz możliwość komunikacji z rodziną i bliskimi.

Internet Tooway to profesjonalne rozwiązanie, pozwalające na wzmocnienie potencjału rozwoju małych i średnich firm. Internet pro Tooway pozwala na większą wydajność komunikacji w firmach, zapewniając stały dostęp do Internetu. Usługa umożliwia prędkość transmisji danych do 20 Mb/s przy odbiorze i 6 Mb/s przy wysyłaniu. Dla bardziej wymagających firm, satelita KA-SAT jest w stanie zapewnić większą przepustowość – do 40 Mb/s przy odbiorze i 10 Mb/s przy wysyłaniu danych. Jenocześnie firmy i ich pracownicy którzy muszą się łączyć przy zostosowaniu firmowych sieci typu VPN mogą skorzystać z oferowanych rozwiązań naszego partnera firmy OneAccess.

W ofercie Tooway znajdą Państwo różnorodne pakiety internetowe, dostosowane do potrzeb firmy. Pakiety internetowe Tooway są zróżnicowane pod względem przepustowości. Pozwala to na elastyczność usługi dopasowanej do wymagań każdego przedsiębiorstwa. Szerokopasmowy Internet Tooway to nowoczesny sposób komunikacji dla firm. Tooway sprawdza się zarówno jako łącze główne, na obszarach bez zasięgu sieci naziemnych, oraz jako zapasowe łącze bezpieczeństwa, gwarantując możliwość bezpiecznej komunikacji w razie niesprawności łączy naziemnych.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu