PL

Internet domowy

Internet w domu

W XXI wieku Internet stał się nieodłącznym elementem życia. Jest używany do pracy, nauki, komunikacji, rozrywki, do załatwiania spraw urzędowych czy zakupów w sieci. Łącze internetowe stało się standardowym wyposażeniem domu dużej części społeczeństwa. Liczby użytkowników posiadających Internet w domu stale rosną.

Postępująca informatyzacja życia oraz rozwój społeczeństwa cyfrowego sprawiają, że niebawem Internet będzie obecny w każdym gospodarstwie domowym. Już teraz dostęp do Internetu został uznany przez ONZ za jedno z praw człowieka. Dostęp do Internetu stał się na tyle ważny we współczesnym świecie, że wiele osób nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Ogromna część młodzieży nie zna świata bez Internetu. Jest on dla nich przestrzenią naturalną.

W wyniku cyfryzacji wielu aspektów życia, Internet stał się niezbędnym ekwipunkiem dla każdego domu. Według statystyk Europejskiej Agendy Cyfrowej, do roku 2015 90% miejsc pracy będzie wymagało podstawowych umiejętności cyfrowych. Ponad 60% dzieci, które rozpoczynają dziś edukację, będzie zatrudnione w zawodach jeszcze nie istniejących. Ogromna część nowych zawodów będzie związana z Internetem.

Korzyści Internetu

Internet stał się się nieodłącznym elementem naszego życia w pracy i w domu. Korzyści wynikających z używania Internetu jest bez liku. Szerokopasmowy Internet jest wiodącym systemem komunikacji, systemem dostarczania informacji oraz środkiem przekazu płatności i transakcji finansowych.

Domowy Internet znajduje wiele praktycznych zastosowań. Jest ważnym źródłem informacji przy nauce i pozwala na rozwój nowoczesnej edukacji. Internet w domu pozwala na szybki dostęp do usług publicznych. Wiele osób korzysta z aplikacji takich jak np. e-Deklaracje i e-Podatki, które umożliwiają załatwienie spraw urzędowych z domu, bez potrzeby stania w kolejce. Coraz więcej spraw administracyjnych można również zrealizować drogą internetową.

Praktyczne korzyści płynące z dostępu do Internetu w domu to także możliwość dokonania zakupów, zapłacenia rachunków czy utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Internet pozwala też na nieograniczony dostęp do treści kulturowych i rozrywki.

Dla młodzieży Internet domowy jest inwestycją w przyszłość. Daje szansę na ciekawą pracę i na realizację ambicji. Dostęp do Internetu pomaga rozwijać kompetencje cyfrowe oraz zdolność komunikacji. Internet ułatwia także dostęp do krajowego i międzynarodowego rynku pracy.

Jaki Internet do domu

Tooway to elastyczna usługa dostępu do szerokopasmowego Internetu z ofertami dostosowanymi do potrzeb każdego użytkownika. Tooway umożliwia szybki dostęp do Internetu dla domu, w miejscach pozbawionych jakiejkolwiek infrastruktury naziemnej. Bez potrzeby podłączenia linii telefonicznej. Tooway to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogli do tej pory czerpać korzyści jakie niesie ze sobą posiadanie domowego łącza internetowego.

Internet satelitarny Tooway to dobre rozwiązanie dla każdego domu. Nadaje się dla klientów pozbawionych jakiejkolwiek infrastruktury telekomunikacyjnej, jako alternatywa dla łącza stacjonarnego DSL. Jest również dobrym rozwiązaniem jako łącze zapasowe – aby zawsze mieć dostęp do sieci, nawet w przypadku awarii sieci naziemnej.

Tooway oferuje różne pakiety internetowe, dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Usługa internetu satelitarnego nadaje się zarówno dla tych, którzy używają Internetu od czasu do czasu, jak i dla osób pracujących w domu i intensywnie korzystających z Internetu. Tooway to usługa szerokopasmowa najwyższej jakości, zapewniająca stały i szybki dostęp do Internetu dla każdego domu.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu