PL

Internet na wsi

Internet poza miastem

Wiele obszarów wiejskich w Polsce jest pozbawionych dostępu do Internetu. Szybki Internet jest rzadko dostępny poza miastem. Nie tylko na wsi, lecz również w małych miasteczkach i na obszarach o niskiej populacji, szybki Internet jest niedostępny dla ogromnej liczby gospodarstw domowych. Możliwości zakupu usługi szerokopasmowego dostępu do sieci uzależnione są od dostępnej na danym obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej. Mimo postępującej informatyzacji, naziemne łącza telekomunikacyjne są na wsi nadal obecne jedynie miejscowo.

Na chwilę obecną szybki Internet w technologii satelitarnej jest jedynym połączeniem szerokopasmowym dostępnym zarówno w mieście jak i na wsi na obszarze całego kraju. Technologia Internetu satelitarnego zapewnia szybki dostęp do Internetu dla każdego gospodarstwa domowego. Bez względu na uwarunkowania terenowe, Internet satelitarny gwarantuje dostęp do sieci wszystkim mieszkańcom wsi.

Jaki Internet jest dostępny na wsi

Na terenach wiejskich znajduje się niewiele sieci kablowych, telefonicznych oraz masztów sieci komórkowych w stosunku do rozległości obszarów wiejskich. Powolna rozbudowa infrastruktury naziemnej na wsi spowodowana jest niską gęstością zaludnienia. Dostępność infrastruktury warunkuje dostęp do Internetu na wsi. Jest to przyczyną wykluczenia cyfrowego jakie utrzymuje się pomiędzy obszarami wiejskimi i resztą kraju.

Dzięki technologii satelitarnej dostęp do Internetu na wsi jest możliwy wszędzie, z zachowaniem takiej samej jakości połączenia, jakie możliwe jest na obszarach zurbanizowanych. Mieszkańcy wsi nie muszą już oczekiwać na budowę sieci kablowej. Nie muszą również zadowalać się podstawowym dostępem do sieci jaki jest możliwy tam, gdzie zasięg radiowy istnieje, ale jest za słaby aby pobierać pliki czy komfortowo surfować po Internecie.

Szybki Internet satelitarny jest innowacyjną technologią zapewniającą dobre połączenie internetowe na wsi. W zasięgu Internetu satelitarnego znajduje się 100 procent populacji kraju i 100 procent powierzchni Polski. Dzięki technologii satelitarnej szybki Internet na wsi dostępny jest dla każdego, bez potrzeby posiadania linii telefonicznej. Jest to odpowiedź na niewystarczający dostęp do sieci oraz na utrzymującą się na wsi lukę cyfrową.

Szybki Internet na wsi – usługa Tooway

Do niedawna szybki Internet na wsi był niedostępny dla wielu gospodarstw domowych. Dzięki usłudze Tooway, szybki Internet jest udostępniony wszędzie – na wsi i w mieście. Niezależnie od dostępu do linii telefonicznej, kablowej czy sieci radiowej.

Internet satelitarny Tooway jest w stanie obsłużyć wszystkie obszary wiejskie, zapewniając taką samą jakość usługi jaka dostępna jest w mieście. Tooway gwarantuje dobre i szybkie połączenie internetowe dla domów oraz firm znajdujących się poza zasięgiem sieci naziemnych. Jest to łatwy i niezawodny sposób na szerokopasmowy dostęp do Internetu. Usługa połączenia satelitarnego z Internetem pozwala na najwyższy komfort użytkowania.

Szybki Internet na wsi, dzięki usłudze Tooway, jest dostępny wszędzie i od zaraz. Stały szerokopasmowy dostęp do Internetu Tooway pozwala na zaspokojenie potrzeb i wymagań każdego internauty. Szybkość transmisji jest niemal 300-krotnie wyższa od możliwości tradycyjnych sieci telefonicznych. Pozwala to na szybkie ściąganie plików muzycznych, filmów, szybkie wyświetlanie stron internetowych, zakupy przez Internet oraz aktywne uczestnictwo w kulturze internetowej.

Internet szerokopasmowy z satelity stanowi dobrą alternatywę dla technologii DSL, wszędzie, gdzie łącza telekomunikacyjne nie są dostępne. Technologia satelitarna nie ustępuje technologii DSL pod względem jakości połączenia. Ceny są również porównywalne.

Biorąc pod uwagę dostępność, prędkość, niezawodność i komfort użytkowania satelitarnego Internetu, Tooway jest najlepszym rozwiązaniem na wsi i na terenach pozbawionych infrastruktury telekomunikacyjnej.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu