PL

Internet satelitarny bez limitu* w nocy

Każdego dnia w godzinach nocnych Toowayoferuje swoim klientom możliwość korzystania z Internetu bez limitu danych z pakietem Tooway 25. Przez 6 godzin dziennie, od północy do godziny 6 rano czasu lokalnego, klienci Toowaymogą ściągać filmy, muzykę albo aktualizować oprogramowanie, a dane przesyłane w tym czasie nie będą uwzględniane w rozliczeniu wykorzystanego limitu.

Internet satelitarny bez limitu w nocy jest adresowany dla najbardziej wymagających klientów. Strefa nocna pozwala na wysyłkę i odbiór dużych pakietów danych, zapewnijąc wysoką prędkość transferu. Klienci mogą skorzystać z nieograniczonego dostępu aby udostępnić galerię zdjęć lub nagrania wideo na Internecie, wykorzystując technologię Cloud stworzyć kopię zapasową systemu online, dodać wpisy w blogu i wiele więcej. Strefa nocna pozwala na nielimitowany transfer danych w obie strony – zarówno przy pobieraniu jak i wysyłaniu danych.

Niezawodny Internet dla domu i biznesu

Internet satelitarny bez limitu* to idealne rozwiązanie dla domu lub firmy. Internet Toowayzapewnia stuprocentową dostępność na całym obszarze Polski, również w miejscach gdzie brak naziemnej infrastruktury informatycznej. Prędkość łącza internetowego to 22 Mb/s dla pobierania danych i do 6 Mb/s dla wysyłania. Internet satelitarny nowej generacji to ogromny krok do przodu w udostępnianiu usług szerokopasmowych w każdym miejscu w Polsce i w Europie.

Dzięki nowoczesnym usługom internetowym przez satelitę, konsumenci najbardziej zaniedbanych cyfrowo obszarów Europy mają dużo lepsze perspektywy: konkurencyjne pakiety internetowe, konkurencyjne ceny oraz szybsza prędkość Internetu bez względu na lokalizację. Toowaystara się dostosować do rosnących wymagań klientów stwarzając dostęp do szybkiego Internetu wszędzie. Dzięki usłudze Internetu satelitarnego bez limitu*, mieszkańcy obszarów pozbawionych klasycznego dostępu do sieci internetowej mogą korzystać z takich samych lub lepszych usług jak klienci sieci DSL w dużych miastach.

Tooway – szerokopasmowy Internet satelitarny

Internet satelitarny Toowayto niezawodna technologia umożliwiająca szerokopasmowy dostęp do Internetu nawet tam, gdzie wszystkie inne możliwości zawodzą. Internet satelitarny Toowaysprawdza się w miejscach pozbawionych naziemnej infrastruktury oraz tam, gdzie brak zasięgu sieci mobilnych. Pakiet internetowy Tooway 25, oferujący Internet satelitarny bez limitu w strefie nocnej, jest optymalnym rozwiązaniem zarówno dla domu jak i firmy. Internet Toowayświetnie sprawdza się w ośrodkach turystycznych, hotelach, schroniskach, w górach oraz w lesie, na wsi i w małych miejscowościach położonych z dala od struktury naziemnej. Toowaydostarcza szybki i niezawodny Internet niezależnie od dostępnej infrastruktury.

 

*brak limitu danych obowiązuje codziennie w godzinach nocnych, od północy do 6 rano z pakietem Tooway 25.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu