PL

Tooway

Oferty podobne do Ciebie

Jacek, 42 lata, manager wyższego szczebla w firmie produkującej sprzęt rolniczy, ceni sobie niezależność, którą zapewnia mu mieszkanie w Niechorzu.

Pracuję jako dyrektor działu produkcji w firmie wytwarzającej sprzęt rolniczy. Fabryka działa przez 7 dni w tygodniu, dlatego nie mogę pozwolić sobie na bycie poza zasięgiem. W moim małym domku nad polskim morzem miałem z tym problem, bo Internet mobilny żadnego z operatorów tam nie działa. Pomógł mi Tooway – teraz, kiedy jadę do swojego ukochanego Niechorza, mogę być spokojny, bo mam niezawodne połączenie ze światem. Gdyby na linii produkcyjnej pojawił się problem, nie tylko szybko bym się o tym dowiedział, ale mógłbym też podjąć odpowiednie działania jeszcze przed dojazdem do fabryki. Taka sytuacja na szczęście jeszcze się nie zdarzyła, ale uspokaja mnie świadomość, że w razie czego, będę mieć po swojej stronie technologię satelitarną.

Czy wiesz, że...

…wszechstronność szerokopasmowego Internetu satelitarnego sprawia, że jest używany przez władze do zapewnienia ciągłości komunikacji w sytuacjach, kiedy zawodzą tradycyjne metody wymiany informacji. Absolutna niezawodność tej technologii została potwierdzona w trakcie najbardziej wymagających testów – katastrof naturalnych i klęsk żywiołowych.

Poznaj nasze abonamenty
Historie klientów

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu