PL

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

montre szybki
Szybki Internet prosto do Twojego domu

tooway, usługa świadczona w sprawdzonej technologii satelitarnej, to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu. tooway oferuje stały szerokopasmowy dostęp do Internetu zapewniając 300 razy szybszy transfer danych niż tradycyjne łącza telefoniczne. tooway sprosta wszystkim Twoim potrzebom, zarówno w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych i filmów. Szybkość pobierania danych do 22 Mb/s (download), a wysyłania do 6 Mb/s (upload) gwarantuje błyskawiczne ładowanie stron – nigdy więcej nużącego czekania! tooway, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, spełni wszystkie Twoje wymagania co do komfortowego korzystania z niezawodnego Internetu.

ampoule2 dla każdego
Elastyczna oferta dostosowana do Twojego budżetu

tooway oferuje dostęp do szybkiego Internetu już od 89 zł miesięcznie! Szybkość transmisji jest niemal 300-krotnie wyższa od możliwości tradycyjnych sieci telefonicznych, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i ceny porównywalnych z technologią ADSL. Niezależnie od tego czy potrzebujesz Internetu dla siebie, swojej rodziny, czy wykorzystujesz go do pracy – w naszej ofercie bez trudu znajdziesz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zawsze w wyjątkowo konkurencyjnej i stałej cenie. W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej: Twój dystrybutor zaproponuje Ci telewizję satelitarną odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co umożliwi korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności stosowania dodatkowego okablowania.

Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać u swojego dystrybutora tooway.

carte wszędzie
Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy

Usługa dostępna jest w całej Polsce i na terytorium Europy – z zachowaniem tej samej wysokiej jakości w każdym miejscu. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już dodatkowo płacić za podłączenie Twojego domu do Sieci. Zapomnij o dłużącym się oczekiwaniu na spełnienie obietnic o zbudowaniu w Twojej okolicy nowoczesnej infrastruktury – usługa tooway realizowana jest za pośrednictwem satelity, dlatego jest dostępna od ręki i dla każdego.

prise od zaraz
Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera, by połączyć się z Internetem!

Uruchomienie usługi tooway jest niezwykle proste. Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć zadanie naszemu specjaliście. Nie trzeba instalować żadnych łączy telefonicznych. Dostęp do Internetu zyskujesz praktycznie od zaraz.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu