PL

Eutelsat

Eutelsat to wiodący operator satelitarny w Europie działający w branży przekazu video i transmisji danych. Eutelsat jest jednym z trzech największych na świecie dostawców usług satelitarnych.

Miliony domów korzystają z naszych usług, czasem nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że uzyskują globalny dostęp do informacji i programów telewizyjnych z całego świata. Eutelsat nadaje ponad 5 000 kanałów telewizyjnych.

Eutelsat Broadband to dział usług internetowych Eutelsat wykorzystujący satelitę KA-SAT do ich świadczenia. Eutelsat KA-SAT to najbardziej zaawansowany technologicznie satelita telekomunikacyjny w Europie.

Dzięki bogatej ofercie, usługi Eutelsat stały się ważnym ogniwem w funkcjonowaniu i efektywności operatorów telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw w ponad 150 krajach. Rozwiązania oparte na technologiach satelitarnych otworzyły nowe możliwości rozwoju Internetu dla gospodarstw domowych i firm położonych poza zasięgiem sieci naziemnych.

Eutelsat zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług dzięki niezawodności floty 34 satelitów transmitujących sygnał z ponad 20 pozycji na orbicie geostacjonarnej, obejmując swym zasięgiem Europę, Bliski Wschód, Afrykę oraz znaczne obszary Azji i obu Ameryk.

Siedziba Eutelsat mieści się w Paryżu. Grupa zatrudnia 1000 specjalistów z 32 krajów.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu