PL

Alternatywa dla „tradycyjnego” Internetu stacjonarnego i radiowego

Na obszarze Europy, tam, gdzie brak odpowiedniej infrastruktury telekomunikacyjnej umożliwiającej dostęp do szerokopasmowego Internetu, Eutelsat oferuje alternatywne rozwiązanie. Oferta Internetu satelitarnego Tooway daje możliwość połączenia z Internetem wszędzie tam, gdzie brak zasięgu sieci naziemnej oraz Internetu radiowego. Satelita odgrywa kluczową rolę w komunikacji internetowej na obszarach pozbawionych dostępu do sieci szerokopasmowych. Jest to najlepsza oferta internetu stacjonarnego pozwalająca na szybki transfer danych bez potrzeby posiadania linii telefonicznej.

Szybki Internet

Szybkie połączenie internetowe umożliwia dostęp do ponad 600 milionów stron internetowych oraz komunikację z kimkolwiek na całym świecie. Dzięki ofercie Internetu szerokopasmowego, połączenie z Internetem jest łatwe, szybkie i niezawodne. Internet Tooway pozwala na zachowanie tej samej jakości połączenia niezależnie od typu danych, do których użytkownik chce uzyskać dostęp. Tooway gwarantuje szybki dostęp do plików muzycznych, filmów, zdjęć i wszystkich stron internetowych.

Oferta internetu Tooway

Jakość dostępu do szerokopasmowego Internetu z Tooway jest porównywalna, jeśli nie lepsza, do prędkości uzyskiwanych w klasycznych połączeniach DSL. Szybkość połączenia z Internetem przy użyciu łącza stacjonarnego DSL zależna jest od odległości między użytkownikiem a serwerem. Część użytkowników Internetu stacjonarnego DSL, znajdująca się daleko od serwera umożliwiającego dostęp do sieci, osiąga niższe prędkości połączenia z Internetem. Oferta Internetu Tooway daje możliwość korzystania z połączenia o prędkości 22 megabitów na sekundę przy przesyłaniu danych z Internetu do użytkownika, oraz 6 megabitów przy wysyłaniu danych od użytkownika w stronę sieci (około 1 Mb/s w przypadku sieci DSL).

Wszystkie pakiety internetowe w ofercie Tooway umożliwiają dostęp do Internetu satelitarnego bez limitu danych w nocy (od godziny 24:00). Zaprojektowany z myślą o szerokopasmowym Internecie, satelita KA-SAT jest dużo mniej wrażliwy na działanie warunków atmosferycznych niż starsze satelity. Szybkie połączenie Internetowe możliwe jest nawet w czasie deszczu. Satelita jest w stanie obsłużyć każdy obszar umożliwiając tą samą prędkość transferu danych, również tam, gdzie Internet radiowy traci zasięg lub pozwala tylko na wolne połączenie. Internet satelitarny jest bezpieczny dla zdrowia. Fale z anteny parabolicznej są słabsze niż w zwykłym telefonie komórkowym. Są one również zwrócone bezpośrednio w kierunku satelity KA-SAT.

Założenie Internetu z usługą Tooway

Aby założyć Internet Tooway, wystarczy skontaktować się z jednym z dystrybutorów Tooway w Polsce. Dane dostawców Internetu znajdą Państwo na stronie Tooway. Sama instalacja Internetu jest prosta i szybka. Zestaw Tooway składa się z małej anteny satelitarnej montowanej na zewnątrz, oraz z modemu Tooway podłączanego bezpośrednio do komputera. Instalacji można dokonać samemu lub skorzystać z pomocy wyszkolonego instalatora.

Pakiety internetowe Tooway – jaki Internet wybrać?

Eutelsat to dostawca Internetu satelitarnego w całej Europie. Usługa Tooway dostępna jest wszędzie w Polsce. Tooway to najszybszy Internet w Polsce o stuprocentowej dostępności. Jest to elastyczna usługa, dopasowana do każdego profilu klienta. Aby poznać bliżej oferty Internetu Tooway, proszę zapoznać się z dostępnymi pakietami (Poznaj pakiety). Jeśli nie wiedzą Państwo jaki Internet wybrać, dostępny na stronie symulator pomoże wyselekcjonować pakiet internetowy dostosowany do wszystkich potrzeb.

Tooway – najlepsze oferta Internetu w przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu

W najnowszym raporcie na temat agendy cyfrowej, Komisja Europejska wskazuje na satelitarny Internet szerokopasmowy jako sposób na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Jakość połączenia internetowego za pośrednictwem satelity KA-SAT sprawia, że usługa Tooway nie ma sobie równych.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu