PL

Internet z satelity

Dwukierunkowy Internet satelitarny Tooway to nowoczesna technologia, która pozwala dostarczyć Internet o dużej prędkości nawet na obszarach, gdzie nie ma do niego dostępu. Dzięki technologii satelitarnej każdy może korzystać z sieci internetowej. Jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie, pozwalające na połączenie z Internetem w miejscach, gdzie nie docierają operatorzy kablowi ani linie telefoniczne. Internet z satelity pozwala na dostarczenie wszystkim szerokopasmowych łączy internetowych i umożliwia dwukierunkową komunikacje internetową na całym obszarze Europy. Ogromną zaletą Internetu satelitarnego Tooway jest wysoka jakość połączenia internetowego na całym obszarze obsługiwanym przez satelitę. W odróżnieniu od usług oferowanych przez innych dostawców Internetu, prędkość łącza internetowego Tooway jest niezależna od lokalizacji. Klienci Tooway mogą korzystać z tak samo szybkiego łącza w miejscowości zupełnie oddalonej od jakiejkolwiek aglomeracji jak mieszkańcy dużych miast. Internet dostarczany za pośrednictwem satelity pozwala na zupełną niezależność od naziemnej infrastruktury komunikacyjnej. Dzięki Tooway każdy może szybko uruchomić usługę szerokopasmowego Internetu nawet tam, gdzie zawodzą wszystkie inne technologie.

Internet z satelity kasat

Technologie satelitarne najnowszej generacji są wynikiem kilkunastoletniego rozwoju i doskonalenia. Internet satelitarny stał się dzięki temu wysokiej jakości usługą dostępną dla każdego i przestał być domeną wąskiej grupy odbiorców. Liczba użytkowników Internetu satelitarnego stale rośnie dzięki niezawodności, stabilności oraz szybkości usługi. Coraz więcej osób znajdujących się na obszarach położonych poza główną infrastrukturą telekomunikacyjną korzysta z szerokopasmowego Internetu z satelity Tooway.

Tooway oferuje usługę łączności internetowej na obszarze całej Polski za pośrednictwem satelity KASAT. Jest to nowoczesny satelita telekomunikacyjny obsługujący cały obszar Europy. Satelita KASAT został zaprojektowany i skonstruowany w celu dostarczenia najwyższej jakości połączenia internetowego umożliwiającego powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu. W odróżnieniu od satelitów starszego typu, KASAT wykorzystuje pasmo Ka do transmisji danych. Użycie pasma Ka pozwala na bardziej wydajny przekaz sygnału oraz dużą stabilność łączności internetowej. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, Internet satelitarny Tooway działa wszędzie i zawsze, nawet w złych warunkach pogodowych.

Satelitarny Internet szerokopasmowy

Satelitarny Internet Tooway pozwala na dostęp do szerokopasmowego Internetu na całym obszarze Polski i Europy. Dzięki tej technologii każdy może korzystać z szybkiego Internetu, nawet w miejscach gdzie do tej pory nie było to możliwe. Wysoka jakość Internetu z satelity idzie w parze z dostępnością cen. Zróżnicowane pakiety internetowe Tooway pozwolą każdemu wybrać usługę dopasowaną do potrzeb i uzyskać dostęp do szybkiego łącza internetowego.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu