PL

Dostęp do Internetu Tooway – mapa zasięgu

Dostęp do Internetu

W erze cyfrowej dostęp do Internetu jest zdecydowanie ważny. Jednak wiele obszarów w Polsce nadal nie ma dostępu do naziemnej infrastruktury pozwalającej na podłączenie do Internetu. Dostępność Internetu stacjonarnego w Polsce jest ograniczona. Naziemne łącza internetowe nie wszędzie są obecne. Kolejny problem to brak zasięgu usługi internetu radiowego czy mobilnego na części terytorium Polski.

Z usługą tooway, dostęp do Internetu jest możliwy w całej Polsce.

tooway oferuje satelitarne połączenie internetowe o dużej prędkości łącza. Usługa tooway ma nieograniczony zasięg i jest zupełnie niezależna od dostępnej infrastruktury naziemnej. tooway to najwyższej jakości usługa internetowa o stuprocentowej dostępności w całej Polsce i Europie.

Mapa zasięgu

Mapa zasięgu Internetu tooway przedstawia dostęp do Internetu w Polsce i w krajach Europejskich.

Mapa dostępu
Zasięg Internetu w Polsce i w Europie

Powyższa mapa zasięgu Internetu tooway przedstawia obszar obsługiwany przez satelitę KA-SAT, przy użyciu technologii dwukierunkowego połączenia satelitarnego. tooway zapewnia szerokopasmowy Internet na obszarze Polski i innych krajów europejskich, dla klientów wymagających więcej niż mogą zaoferować tradycyjne łącza naziemne. Gwarantując zasięg usługi na obszarze całej Polski, tooway poprawia dostępność Internetu w Polsce. Umożliwiając dostęp do Internetu dla wszystkich mieszkańców Europy, usługa tooway wspiera także przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Internet w Polsce i Europie

Internet tooway jest dostępny na terenie Polski i Europy, co pokazuje powyższa mapa zasięgu. Ze 100% pokryciem swoim zasięgiem obszaru całego kraju, a nawet kontynentu, tooway umożliwia dostęp do Internetu niezależnie od lokalizacji. Dostępność Internetu jest jedną z wielu zalet usługi tooway. Technologia satelitarna zapewnia klientom tooway stałe i szybkie połączenie z Internetem. Jest to zdecydowanie najbardziej innowacyjna technologia na rynku usług szerokopasmowych.

tooway to dobre rozwiązanie się dla każdego użytkownika. Satelitarne łącze internetowe jest sprawdzonym sposobem połączenia z Internetem zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Wszyscy mieszkańcy obszarów pozbawionych sieci naziemnej są w zasięgu Internetu satelitarnego tooway. Jest to praktyczne rozwiązanie dla firm poszukujących zapasowego łącza, aby zawsze być w stanie komunikować się przez Internet. tooway to także idealne rozwiązanie dla firm wykonujących prace na terenach bez dostępnego Internetu na obszarze całej Europy. Usługa satelitarna zapewnia dostęp do Internetu nawet tam, gdzie brak zasięgu usług radiowych. Internet satelitarny, jak widać na mapie zasięgu, działa również na morzu. tooway obsługuje obszar Morza Śródziemnego, Morze Bałtyckie, Morze Północne, Morze Norweskie, Morze Czarne i Morze Śródziemne. Internet satelitarny tooway obejmuje również swoim zasięgiem część Oceanu Atlantyckiego.

Usługa tooway dostarcza połączenie z Internetem pracując w paśmie Ka. Użycie pasma Ka zapewnia większą przepustowość łącza oraz konkurencyjne ceny dla abonentów tooway. Dwukierunkowa komunikacja satelitarna z tooway zapewnia najnowocześniejszą usługę dostępu do Internetu w całej Polsce.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu