PL

tooway, prawdziwy Internet szerokopasmowy dostępny wszędzie

Tooway 40

Szybki internet w dzień i w nocy
teraz dla całej rodziny.

Tooway 40

40 GB / miesiąc
Noce bez limitu

Jeśli wraz z całą rodziną często ściągacie filmy i muzykę z sieci, Wasze potrzeby wymagają elastycznego rozwiązania! Dzięki ofercie Tooway 40 będziecie mogli korzystać z prawdziwego szerokopasmowego Internetu satelitarnego oraz ogromnych możliwości jakie stwarzają noce bez limitów!


DOSTĘP DO INTERNETU SZEROKOPASMOWEGO DLA CAŁEJ RODZINY

Możliwośc korzystania na wielu urządzeniach.

Oglądanie filmów

Szybka wysyłka i odbiór danych

Telefonowanie za pomocą VOIP


Tooway 40

Skorzystaj z szerokopasmowego Internetu satelitarnego
wystarczy zestaw tooway oraz abonament na miarę Twoich potrzeb!

Zestaw tooway - najlepsza opcja:
• łącze szerokopasmowe do 22 Mb/s przy pobieraniu danych i 6 Mb/s przy wysyłaniu danych,
• mała antena,
• modem.
Zakupiony lub wypożyczony zestaw tooway dostarczymy Ci do domu. Montaż może przeprowadzić fachowiec lub Ty sam.

40 GB / miesiąc

Łącze szerokopasmowe
22 Mb/s przy pobieraniu danych
6 Mb/s przy wysyłaniu danych

Noce bez limitu

Obejrzyj filmy nt. tooway: opinie użytkowników, porady, informacje techniczne, wypowiedzi ekspertów...

Tooway to szerokopasmowy Internet dostępny dzięki
firmie EUTELSAT
, lidera wśród europejskich dostawców
satelitarnych usług telekomunikacyjnych oraz trzeciego
dostawcy na świecie.


Podziel się i polub nas

Prędkość maksymalna
Prędkość maksymalna wyrażona w megabitach na sekundę. Prędkość ta może przyjmować różne wartości w zależności od pory dnia i być niższa zwłaszcza w okresie największego natężenia ruchu w sieci.

Limit miesięczny
Ilość danych uwzględniona w miesięcznym abonamencie wyrażona w gigabajtach (transmisja + odbiór).

zestaw tooway
Aby korzystać z tej usługi, musisz posiadać zestaw do łączności obsługujący satelitę Eutelsat KA-SAT 9°. Zestaw satelitarny dostępny jest do nabycia lub do wynajmu na okres trwania abonamentu. W przypadku wynajmu zestaw pozostaje wyłączną własnością Eutelsat.

Płatność
Patrz warunki określone przez naszych autoryzowanych dystrybutorów.

Telefonia VOIP
Nasi autoryzowani dystrybutorzy mogą oferować usługi telefoniczne przy użyciu VoIP (Voice over Internet Protocol) po łączu tooway. Ceny dostępne są u poszczególnych dystrybutorów.

Ceny
O ile nie poinformowano inaczej, podane ceny zawierają podatek VAT. Możesz wybrać usługę tooway, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i korzystać z niej w ramach sieci naszych dystrybutorów. Ceny przedstawione na tej stronie internetowej oparte są na szacunkach regularnych obserwacji cen rynkowych dokonanych przez każdego dystrybutora. W celu uzyskania dokładnych cen należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem (lista dystrybutorów dostępna jest na stronie „Nasi dystrybutorzy”).

Niższa prędkość maksymalna
Po przekroczeniu limitu danych (w gigabajtach) określonego w Twoim abonamencie (łącznie dane wysyłane i pobierane) prędkość transmisji zostanie obniżona do 64 kb/s przy pobieraniu oraz do 64 kb/s przy wysyłaniu danych i pozostanie na tym poziomie aż do rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego bez przerywania możliwości korzystania z sieci.

Próg ilości wysyłanych danych
Powyżej 8 GB ilości wysyłanych danych maksymalna prędkość wysyłania wynosi 3 Mb/s.

Strefa nocna
Od północy do 6 rano (czasu lokalnego) dane przesyłane w ramach sieci nie będą uwzględniane w rozliczeniu wykorzystanego limitu.

Polityka zarządzania siecią
Aby zapewnić każdemu posiadaczowi abonamentu „uczciwy udział” w ruchu sieciowym, wdrożono specjalne praktyki zarządzania ruchem, które zapobiegają sytuacjom, w których jeden użytkownik zużywa nieproporcjonalnie dużo zasobów sieciowych. Niektóre z tych praktyk stosowane są wyłącznie w przypadku bardzo dużego ruchu w sieci, inne z kolei mają ogólne zastosowanie. W takich momentach praktyki zarządzania ruchem sieciowym będą stosowane najpierw wobec użytkowników, którzy wykorzystali już ponad 50% swojego limitu danych w profilu zużycia (tj. 20 GB), dążąc do tego, aby zarządzać ruchem sposób minimalizujący niekorzystny wpływ na doświadczenia użytkownika związane z korzystaniem z naszego łącza.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu