PL

tooway, prawdziwy Internet szerokopasmowy dostępny wszędzie

Tooway Easy

Korzystasz i płacisz wtedy
gdy potrzebujesz.

Tooway Easy


Tooway Easy to idealne rozwiązanie do Twojego drugiego domu. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet i korzystać z internetu tylko wtedy, gdy potrzebujesz, bez płacenia abonamentu co miesiąc.

Aktywuj usługę teraz. Pierwsze 48h jest wliczone. Pakiet danych się wyczerpał? Nie ma porblemu, możesz w każdej chwili go uzupełnić.


Zdecyduj na ile czasu
potrzebujesz internet.

48 godziny
Dostajesz 2GB i nie limitowane korzystanie z maila i serwisów www.

Tydzień
Dostajesz 5GB i nie limitowane korzystanie z maila i serwisów www.

Na miesiąc
Dostajesz 15GB


Tooway Easy

Skorzystaj z szerokopasmowego Internetu satelitarnego
wystarczy zestaw tooway oraz abonament na miarę Twoich potrzeb!

Zestaw tooway - najlepsza opcja:
• łącze szerokopasmowe do 22 Mb/s przy pobieraniu danych i 2 Mb/s przy wysyłaniu danych,
• mała antena,
• modem.
Zakupiony zestaw tooway dostarczymy Ci do domu. Montaż może przeprowadzić fachowiec lub Ty sam.

Korzystanie z Internetu na żądanie

Łącze szerokopasmowe
22 Mb/s przy pobieraniu danych
2 Mb/s przy wysyłaniu danych

Internet dostępny wszędzie

Obejrzyj filmy nt. tooway: opinie użytkowników, porady, informacje techniczne, wypowiedzi ekspertów...

tooway to szerokopasmowy Internet dostępny dzięki
firmie EUTELSAT
, lidera wśród europejskich dostawców
satelitarnych usług telekomunikacyjnych oraz trzeciego
dostawcy na świecie.


Podziel się i polub nas

Prędkość maksymalna
Prędkość maksymalna wyrażona w megabitach na sekundę. Prędkość ta może przyjmować różne wartości w zależności od pory dnia i być niższa zwłaszcza w okresie największego natężenia ruchu w sieci.

Limit miesięczny
Ilość danych uwzględniona w miesięcznym abonamencie wyrażona w gigabajtach (transmisja + odbiór).

zestaw tooway
Aby skorzystać z usługi niezbędny jest zestaw do odbioru satelitarnego z satelity Ka-Sat.Przy zamówieniu usługi Tooway Easy zestaw dostępny jest tylko z zakupie.

Płatność
Patrz warunki określone przez naszych autoryzowanych dystrybutorów.

Telefonia VOIP
Nasi autoryzowani dystrybutorzy mogą oferować usługi telefoniczne przy użyciu VoIP (Voice over Internet Protocol) po łączu tooway. Ceny dostępne są u poszczególnych dystrybutorów.

Ceny
O ile nie poinformowano inaczej, podane ceny zawierają podatek VAT. Możesz wybrać usługę tooway, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i korzystać z niej w ramach sieci naszych dystrybutorów. Ceny przedstawione na tej stronie internetowej oparte są na szacunkach regularnych obserwacji cen rynkowych dokonanych przez każdego dystrybutora. W celu uzyskania dokładnych cen należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem (lista dystrybutorów dostępna jest na stronie „Nasi dystrybutorzy”).

Niższa prędkość maksymalna
W przypadku pakietu 2 i 7 dniowego po wyczerpaniu limitu danych będzie nadal można korzystać z przeglądarek oraz z maila. W przypadku pakietu 30 dniowego w takiej sytuacji trzeba będzie kupić nowy pakiet.

Polityka zarządzania siecią
Aby zapewnić każdemu posiadaczowi abonamentu „uczciwy udział” w ruchu sieciowym, wdrożono specjalne praktyki zarządzania ruchem, które zapobiegają sytuacjom, w których jeden użytkownik zużywa nieproporcjonalnie dużo zasobów sieciowych. Niektóre z tych praktyk stosowane są wyłącznie w przypadku bardzo dużego ruchu w sieci, inne z kolei mają ogólne zastosowanie. W takich momentach praktyki zarządzania ruchem sieciowym będą stosowane najpierw wobec użytkowników, którzy wykorzystali już ponad 50% swojego limitu danych w profilu zużycia, dążąc do tego, aby zarządzać ruchem sposób minimalizujący niekorzystny wpływ na doświadczenia użytkownika związane z korzystaniem z naszego łącza.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu