Potrzebuję pomocy

Symulator Tooway

Tooway oferuje narzędzie, które pomoże wybrać najbardziej odpowiedni pakiet odpowiadający Twoim potrzebom i ilości danych.

Jak?
To proste i wygodne?

Tryb eksperta:
jeśli jesteś ekspertem w korzystaniu z internetu po prostu przesuń wskaźniki zgodnie ze swoim sposobem używania internetu, rodzajem zawartości lub czasu użytkowania. W zależności od pozycji wskaźnika zobaczysz propozycję odpowiedniego pakietu Tooway.

Prosty tryb:
jeśli trudno Ci jest określić sposób używania internetu lub nie wiesz jakie jest jego zużycie, po prostu wskaż myszką na menu NASZE PAKIETY – TWÓJ DOM – TWOJE UŻYTKOWANIE – TWÓJ SPRZĘT i możesz zaleść odpowiedź na jedno lub więcej pytań.

Do każdego wyboru przypisany będzie odpowiedni pakiet Tooway. W każdej chwili można dodatkowo przesunąć wskaźnik, a oferowany pakiet zostanie dostosowany do sposobu korzystania z internetu.

Znak zapytania (?):
jeśli wskażesz myszką na znak zapytania, uzyskasz informację o zużyciu danych zgodnie z ich rodzajem.

Dlaczego?
Symulator Tooway pomoże Państwu lepiej zrozumieć swoje potrzeby i umożliwi zamówienie najbardziej odpowiedniego pakietu Tooway.

Jak zamówić?
Po użyciu Symulatora Tooway i znalezieniu pakietu spełniającego Państwa wymagania, po prostu wybierz przycisk ZAMÓW lub PROSZĘ O TELEFON a nasz przedstawiciel zadzwoni do Państwa

Ważna uwaga:
Symulator Tooway podaje tylko orientacyjne rezultaty i rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od różnych aspektów technicznych.