PL

Stałe łącze internetowe

Internet satelitarny Tooway to usługa oferująca niezależne stałe łącze internetowe. Instalacja małej anteny satelitarnej na dachu domu lub biura pozwoli uzyskać każdemu klientowi Tooway stały dostęp do Internetu, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Antena paraboliczna Tooway odbiera sygnał z satelity KASAT, dedykowanemu usługom internetowym, i przekazuje go do modemu podłączonego bezpośrednio do komputera. Stały dostęp do Internetu Tooway pozwala klientom na całkowitą niezależność łączności internetowej. Modem i antena paraboliczna Tooway, instalowane w domu klienta, stwarzają indywidualną lokalną infrastrukturę pozwalającą na niezależny dostęp do Internetu. Stałe łącze Tooway nie wykorzystuje pośrednictwa linii telefonicznej i działa nawet wtedy kiedy łączność internetowa na danym obszarze jest przerwana ze względu na awarię sieci naziemnej. Stałe łącze satelitarne pozwala na podłączenie do Internetu kilku komputerów i założenie lokalnej sieci użytkowników. Przy użyciu routera WIFI można również stworzyć siec bezprzewodową, pozwalając użytkownikom na bezprzewodowy dostęp do łącza internetowego z kilku urządzeń. Wszystkie urządzenia podłączone do modemu Tooway za pomocą routera mogą korzystać ze stałego łącza szerokopasmowego, pozwalającego na dużą prędkość przekazywania danych.

Szybkie łącze dla domu i firmy

Stałe łącze internetowe Tooway doskonale sprawdza się jako łącze domowe oraz jako zapasowe stałe łącze dla firmy. Usługa Tooway oferuje klientom nowoczesne satelitarne łącze szerokopasmowe. Oznacza to możliwość korzystania z szybkiego łącza internetowego dostępnego na całym obszarze Polski niezależnie od usług naziemnych. Stałe łącze internetowe Tooway pozwala na dostęp do szybkiego Internetu bez pośrednictwa linii telefonicznych bądź kablowych. Mieszkańcy obaszarów nie obsługiwanych przez operatorów naziemnych mogą korzystać z szybkiego Internetu dzięki nowoczesnej technologii satelitarnej. Szerokopasmowe łącze Tooway wykorzystuje pasmo Ka do transmisji danych. Pozwala to na zwiększenie wydajności satelitarnej komunikacji internetowej i na zwiekszenie prędkości oraz stabilności łącza internetowego. Internet satelitarny to doskonałe rozwiazanie również dla firm poszukujących stabilnego łącza zapasowego w razie awarii sieci naziemnej. Łącze szerokopasmowe Tooway zapewnia stały dostęp do internetu nawet w czasie intensywnego deszczu lub śniegu. Dzięki zastosowaniu technik adaptacyjnego kodowania i modulacji danych, Tooway gwarantuje niezawodne i szybkie łącze internetowe.

Stały dostęp do Internetu

Tooway oferuje stałe łącze gwarantujące stabilność komunikacji internetowej. Łącze satelitarne zapewnia stały dostęp do szybkiego Internetu bez względu na pogodę, porę dnia, czy lokalizację. Z usługą Tooway znikają problemy z godzinami szczytu, w czasie których prędkość Internetu zmniejsza się ze względu na dużą ilość użytkowników. Satelitarny internet zapewnia usługi najwyższej jakości nawet w miejscach odizolowanych, w małych miastach, na wsi czy na obszarach chronionych. Wszędzie tam, gdzie trudno o szybkie połączenie z Internetem, Tooway gwarantuje dostepność szerokopasmowego łącza internetowego.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu