PL

Szybki Internet

Prędkość, niezawodność, dostępność

Osoby, które decydują się na zakup usługi dostępu do Internetu w Polsce zauważają korzyści jakie wynikają z posiadania szybkiego łącza. Dla ogromnej liczby użytkowników Internetu prędkość połączenia jest głównym kryterium wyboru dostawcy usług internetowych. Inne kryteria jakimi kierują się konsumenci to niezawodność i operatywność. Internet powinien być szybki, działać zawsze i stale dostarczać niezmienną prędkość, bez zmian związanych z przeciążeniem Internetu w godzinach szczytu.

Kolejnym kryterium wyboru dostawcy Internetu jest dostępność. Obecnie istnieje na rynku wiele rodzajów usług dostępu do sieci. Nie wszystkie są jednak dostępne dla każdego. Dostępność Internetu warunkowana jest dostępem do odpowiedniej infrastruktury telekomunikacyjnej. Jest więc zróżnicowana pod względem geograficznym.

Usługi szerokopasmowe

Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu zapewnia szybki dostęp do sieci za pomocą połączenia o dużej przepustowości. Istnieje wiele rodzajów połączeń szerokopasmowych jak połączenia DSL, kablowe czy światłowody. Tam gdzie nie sięga infrastruktura kabli, łącze szerokopasmowe nadal jest możliwe dzięki połączeniu satelitarnemu.

Usługi szerokopasmowe zyskały na popularności dzięki swojej wydajności. Prędkość szerokopasmowego połączenia internetowego to co najmniej 1,5 megabitów na sekundę (1,5 Mb/s). Maksymalna prędkość połączenia zależna jest od typu posiadanego łącza internetowego. Szerokopasmowy Internet satelitarny oferuje 300-krotnie wyższą prędkość transmisji od możliwości tradycyjnych sieci telefonicznych. Użytkownicy Internetu satelitarnego mogą korzystać z prędkości aż 20 megabitów na sekundę (22 Mb/s) przy pobieraniu danych i 6 Mb/s przy wysyłaniu.

Szybki Internet satelitarny Tooway

Tooway to najwyższej jakości usługa gwarantująca dostęp do szybkiego Internetu satelitarnego w całej Polsce. Tooway oferuje szybki Internet wszędzie i dla każdego. Jest to doskonała alternatywa wobec szerokopasmowych łączy naziemnych. Internet Tooway pozwala komfortowo korzystać z sieci, szybko pobierać pliki muzyczne i filmy, przeglądać strony internetowe, robić zakupy czy płacić rachunki.

Przepustowość łącza

Prędkość łącza internetowego często jest najważniejszym kryterium wyboru dostawcy Internetu. Szybki Internet stał się standardem w życiu codziennym. Postęp technologiczny, rozwijająca się informatyzacja wielu aspektów życia codziennego, sprawiają, że prędkość Internetu nabiera coraz większej wagi. Przepustowość łącza dla wielu użytkowników jest pierwszym kryterium jakim kierują się decydując jaki Internet wybrać do domu lub dla firmy.

Dzięki użyciu częstotliwości pasma Ka w technologii satelitarnej usługi Tooway, każdy klient może korzystać z wyższych prędkości pobierania i wysyłania danych. Totalna przepustowość łącza satelity Eutelsat KA-SAT to 90 gigabitów na sekundę. Użytkownicy Tooway mają dostęp do prędkości połączenia internetowego do 22 Mb/s i 6Mb/s stale i bez przeciążeń. Prędkość Internetu Tooway pozwala na wysoki komfort użytkowania.

Najszybszy Internet dostępny w całej Polsce – niezależnie od lokalizacji

Szybki Internet satelitarny to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich klientów, niezależne od dostępnej infrastruktury naziemnej. Dzięki temu rozwiązaniu szybki Internet nie musi być dobrem luksusowym, dostępnym tylko dla części użytkowników. Tooway jest dostępny wszędzie: w dużych miastach i małych miasteczkach, na wsi, w górach, w lesie, na odludziu. Szybki internet satelitarny to rozwiązanie dostępne na terenie całego kraju. Obecnie żadna inna technologia nie jest w stanie zapewnić porównywalnej prędkości Internetu bez względu na lokalizację. Wśród dostępnych ofert, Internet satelitarny wysuwa się na czołówkę jako najszybszy Internet, dostępny na terenie całej Polski, bez wyjątku.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu