PL

Szybkość Internetu satelitarnego

Nie bez powodu szybkość Internetu jest głównym kryterium wyboru dostawcy internetowego dla większości konsumentów. Szybki internet pozwala na efektywność pracy, bezstresowe korzystanie z sieci przez kilku użytkowników jednocześnie oraz szybkie ściąganie i wysyłanie plików o dużych rozmiarach.

Internet satelitarny Tooway może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesna technologia satelitarna pozwala na uzyskanie bardzo dobrej szybkości łącza internetowego bez konieczności dostępu do infrastruktury naziemnej. Dzięki usłudze Tooway każda miejscowość w Polsce znajduje się w zasięgu szybkiego Internetu satelitarnego.

Prędkość Internetu z Tooway

Dzięki wykorzystaniu pasma Ka do dwukierunkowego przesyłania danych, nowoczesna technologia satelitarna pozwala osiągnąć wysoką przepustowość łącza internetowego. Każdy klient Tooway uzyskuje prędkość połączenia Internetowego porównywalną lub lepszą niż prędkość łącza typu DSL. W zależności od wybranego pakietu, szybkość Internetu jaką może uzyskać klient Tooway wynosi do 22 Mb/s przy pobieraniu i 6Mb/s przy wysyłaniu danych. Im większa prędkość pobierania danych z sieci internetowej, tym szybciej można otworzyć strony internetowe, pobrać pliki muzyczne i filmowe, pobrać lub zaktualizować oprogramowanie czy otworzyć załączniki poczty elektronicznej. Szybkość łącza internetowego Tooway pozwala na błyskawiczne ładowanie stron oraz pobieranie dużych plików jak filmy czy pliki muzyczne w kilka minut.

Tooway to prawdziwy Internet szerokopasmowy, niezależny od innych operatorów oraz od infrastruktury naziemnej. Szybkość łącza internetowego Tooway pozwala komfortowo korzystać z Internetu z kilku komputerów naraz. Usługa pozwala na osiągnięcie tak samo szybkich prędkość nawet w miejscach położonych z dala od dużych miejscowości. Tooway nie wymaga wykorzystania linii telefonicznej ani połączenia kablowego i jest dostępny również w miejscowościach pozbawionych infrastruktury naziemnej.

Jeśli masz Internet w domu i nie jesteś zadowolony z jego prędkości, sprawdź czy możesz korzystać z szybkiego łącza internetowego o przepustowości do 22 Mb/s z Tooway. Przetestuj swoje łącze.

Sprawna łączność internetowa

Dwukierunkowy Internet satelitarny zapewnia sprawną łączność internetową oraz równy dostęp do szerokopasmowego Internetu w Polsce i w Europie. Tooway to stabilny i szybki Internet dla domu i firmy, nawet na obszarach położonych z dala od dużych miejscowości. Usługa internetu satelitarnego udostępnia szybkie połączenie internetowe o prędkościach porównywalnych z szybkością DSL wszędzie. Jest to doskonała alternatywa dla sieci naziemnej, zwłaszcza tam, gdzie lokalizacja nie pozwala na szybkie połączenie z Internetem.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu