PL

Co to jest tooway.pl?

Na stronie www.tooway.pl znajdziesz wszystkie informacje dotyczące usługi szerokopasmowego dostępu do internetu Tooway.

Szybki internet Tooway to ekonomiczne i natychmiast dostępne rozwiązanie dla użytkowników znajdujących się w dowolnej lokalizacji. Usługa jest oferowana przez Eutelsat Broadband za pośrednictwem satelity EUTELSAT KA-SAT 9E. Tooway oferuje stały i szybki dostęp do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Sprzęt niezbędny do świadczenia usługi to mała antena (77cm) i modem podłączony do komputera (PC, Mac) lub rutera.

Tooway oferuje  wiele pakietów dopasowanych idealnie do Państwa potrzeb. Nasz Symulator Tooway oszacuje indywidualne zużycie danych; wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sposobu korzystania z sieci, aby otrzymać poradę, który pakiet najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

Usługa Tooway jest dostępna u naszych autoryzowanych dystrybutorów. Jeśli chcieliby Państwo zamówić usługę Tooway należy:

  • zadzwonić do nas lub poprosić o kontakt z działem sprzedaży Tooway. Nasi eksperci w dziedzinie internetu satelitarnego doradzą Państwu odpowiedni pakiet Tooway i zarekomendują autoryzowanego dystrybutora, który zawrze z Państwem umowę, dostarczy sprzęt i ewentualnie dokona instalacji. Dystrybutor będzie Państwa dostawcą usług internetowych i zapewni obsługę posprzedażową.
  • skontaktować się z autoryzowanym dystrybutorem, aby ustalić szczegóły dotyczące wyboru pakietu Tooway, zawarcia umowy i instalacji.

Aby uzyskać więcej informacji proszę przejść do strony, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

szybki

Korzystaj z łaczy
internetowych 22 Mb/s

dla każdego

Usługa dostępna
już od 3zł dziennie

wszędzie

Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy.

od zaraz

Po prostu podłącz się i korzystaj. Bez żadnych łączy telefonicznych!

Tooway to Internet satelitarny, Internet szerokopasmowy, Szybki Internet, Alternatywa dla Internetu stacjonarnego, Internet dla domu, Internet dla firm, Internet na wsi, Internet satelitarny w Polsce, Dostęp do Internetu, Internet satelitarny bez limitu, Internet z satelity, Stałe łącze, Szybkość Internetu satelitarnego
Dowiedz się: Jaki Internet wybrać, Instalacja Internetu Tooway, Internet bezprzewodowy z satelity, Internet stacjonarny bez telefonu, Internet dla każdego, Wykluczenie cyfrowe, Mapa zasięgu